ראשי >> יזמויות
הכל אמנותבעלי חייםבריאותתוצרת חקלאיתתיירות ונופשתעשייה


יניר שמחה- משרד עורכי דין
איש קשר: עו"ד יניר שמחה
מיקום: דגניה א אנו
כתובת: חצר ראשונים, דגניה א'
טלפון: 04-6608208
טלפון נוסף: 054-5616698
אתר: http://www.ys-l.co.il
פייסבוק: [כניסה לאתר]
דוא"ל: office@ys-l.co.il
 
שם מלא
טלפון
מספר נייד
דואר אלקטרוני
תוכן ההודעה


הקלד את הספרה "ש מ ו נ ה"

"יניר שמחה- משרד עורכי דין " מעניק ללקוחותיו נסיון נצבר של שנים בתחומים משפטיים מגוונים. המשרד הוקם על ידי עו"ד יניר שמחה לאחר שצבר נסיון עשיר כעו"ד וכשותף במשרדי עורכי דין גדולים בתחומי המשפט וכן במשרדים ממשלתיים.

אנו פועלים במטרה להעניק ללקוחותינו שירותים משפטיים ברמה מקצועית וגבוהה, בצורה יעילה ויצירתית, תוך מתן יחס אישי וקרוב של השותף המייסד בכל דבר ועניין וזמינות מירבית.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים מתל אביב  ומהאזור וכן עם נותני שירות מומחים נוספים ביניהם, שמאים, רואי חשבון, יועצי מס וכד', בנושאים מגוונים  וזאת על מנת לתת ללקוח מענה מלא בהתאם למודל של One stop shop .

משרדנו עוסק בתחום המסחרי, חוזים, נדל"ן (חקלאי והתיישבותי), צוואות וירושות, רשות מקרקעי ישראל, קיבוצים ומושבים, קליטה בקיבוצים, הרחבות, אנרגיה ותשתיות.

אודות  יניר – מייסד המשרד

עו"ד יניר שמחה הינו מייסד המשרד. ליניר נסיון של מעל 11 שנים בתחום המשפטי. עו"ד יניר נטל  חלק בהוצאתן לפועל של עסקאות בהיקפים גדולים במגוון תחומים, בכללם תחום האנרגיה, המקרקעין, והמסחר.

טרם הקמת המשרד היה יניר שותף במשרד עו"ד שלמה כהן ושות' שם עסק בין היתר בתחום הנדל"ן האנרגיה והתשתיות, וקודם לכן התמחה יניר במחלקת מקרקעין במשרד עו"ד זליגמן ושות' בתל אביב (כיום גולדפרב- זליגמן). כמו כן יניר עבד ברשות מקרקעי ישראל במרחב העסקי מה שמקנה לו יתרון משמעותי בכל הנוגע להתנהלות ולהכרות עם המינהל.

 ליניר נסיון רב בליווי עסקאות מורכבות במגזר הפרטי והחקלאי בדגש על תחומי המקרקעין, מסחרי, חוזים, נדל"ן במגזר החקלאי, אנרגיה ותשתיות. יניר הקים את המשרד מתוך מטרה לפעול בהתאם לעקרונות בהם הוא מאמין וכן לפעול במסגרת מתכונת של משרד בוטיק בו הלקוח נהנה מיחס אישי, מקצועיות, הגינות וזמינות ללקוח.

המשרד נמצא בחצר ראשונים, קיבוץ דגניה א' טל 04-6608208 או 054-5616698 דוא"ל office@ys-l.co.il  אתר www.ys-l.co.il

 
|מפת אתר| תנאי שימוש | מדיניות פרטיות |


אתר לקיבוץמופעל במערכת קהילהנט רשת חברתית תפעולית לארגונים, אגודות, קיבוצים וישובים
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2021 (c)
מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות